procce

HAKKIMIZDA

Profil.

Procce Architect, İstanbul’da mimar Serkan YENEL tarafından 2012 yılında kuruldu. Bu süreçte eski dostlar ayrı firmalarında başarılı işlere imza atmaya devam ederken 2017 yılında Onur ALTUNBEK ile güç birlikteliğine karar verildi ve o gün bugün takım çalışmasında parmak ısırtan iş birlikleri Procce Architect çatısı altında devam etmektedir. Ofis, kurulduğu 2012 yılından beri nitelikli inşa edilmiş, zamana direnen ve dikkatle tasarlanmış kentsel, mimari ve iç mimari ölçeğinde pek çok ulusal ve uluslararası projeye hem müteahhit hem de proje müellifi olarak imza atmıştır. Tamamlamış olduğu tüm projelerinde, şehir planlama, mimari, iç mimari, peyzaj, aydınlatma ve ilgili mühendislik bilimlerini bir bütün olarak değerlendiren Procce Architect ’in çalışmaları farklı disiplinler arasındaki tasarım koordinasyonu, katı bütçe ve iş programı kontrolü ve verimli proje yönetimi ile en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır. Tasarımını üstlendikleri tüm projelerinde mekânsal planlama hizmetinin yanı sıra, iş verenlerine bakım ve işletme maliyetlerini düşürecek şekilde sürdürülebilirlik konusunda da danışmanlık veren Procce Architect, geçici trendler ve tasarım eğilimlerinden uzak, değerini kullanıcı memnuniyetinden alan “zamansız” mimari üzerine odaklanmaktadır. İnsanlara ve çevreye olumlu etkisi olan, yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel binalar tasarlamayı amaçlayan Procce Architect, her proje için öncelikle iş verenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır ve bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirir. Tüm projelerin ön konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan her aşamasında ofis yöneticileri ve proje liderleri birlikte çalışır. İşverenleri ve danışmanları ile hiyerarşik olmayan bir ilişki geliştirerek işin gerektirdiği en iyi çözümleri ortak akılla bulmayı tercih eden Procce Architect, başarılı projelerin takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir. Procce Architect, bugüne dek tecrübeli ekibi ve devamlı çalıştığı farklı disiplinlerdeki çözüm ortakları ile birlikte yaklaşık bir milyon metrekareden fazla ofis, sağlık, eğitim, turizm, ticari ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır. Bu komplekslerin yanı sıra konut, ofis, tekil konut, rölove restorasyon projelerinde de uzmanlaşmış olan Procce Architect, aynı zamanda fit-out, endüstriyel yapılar, karma kullanımlı veya tekil konut projeleri ve ticari fonksiyonlu yapıların da mimarlık ve iç mimarlık projelerini üstlenmekte ve anahtar teslim uygulamalar da yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

MİMARİ TASARIM VE PROJELENDİRME

Mekan tasarımında uzman Procce Mimarlık, tasarımda dünya trendlerini müşterileri ile buluşturuyor. Üstelik hem tasarlıyor hem de uygulamalarıyla hayal edileni hayata geçiriyor.

İÇ MİMARİ TASARIM VE PROJELENDİRME

Çağdaş yaşam alanlarına imza atan Procce Mimarlık ve Tasarım Ofisi, tasarım, proje ve uygulamadaki modern bakış açısını projelerine yansıtıyor. Kalite ve kusursuz estetik anlayışını öne çıkararak güncel hayatın gereksinimlerini yeniden tanımlıyor.

UYGULAMA VE KONTROLÖRLÜK HİZMETLERİ

Fikir aşamasından başlayan ve proje oluşturup, geliştirmeye ve mimari tasarımda mekanın ihtiyaç duyduğu tüm süreçlerde hem uygulamacı hem de kontrolör olan bir tasarım ve proje ofisiyiz.

BİZ İSTANBUL'DAYIZ

İSTANBUL

Ulus Mah. Öztopuz Cad. Okul yolu Sk. No:2 34340 Beşiktaş/ İstanbul

İLETİŞİME GEÇİN

Gsm: 0532 678 33 12
Gsm: 0533 470 80 90
Tel: 0212 287 70 80
E-posta: info@procce.com.tr
Ulus Mah. Öztopuz Cad. Okul yolu Sk. No:2 34340 Beşiktaş / İstanbul
Teşekkür ederim!. Mesajınız başarıyla gönderildi...
Üzgünüz, yanlış giden birşeyler oldu